wtorek, 10 grudnia 2013

Warsztaty Decoupage!

Warsztaty decoupage w Krośnie!

   Zapraszamy na kolejne spotkanie z rękodziełem i naszą ekipą;) Tym razem spotkamy się w Piwnicy PodCieniami w Krośnie. Dla wszystkich mieszkańców tego pięknego miasta- miejsce na pewno znane. Dla tych, którzy jeszcze o nim nie słyszeli- zapewniam - artystyczny klimat unosi się w powietrzu.

Oprócz uroczego miejsca, czeka na Was wiele niespodzianek. Oczywiście z decoupage w roli głównej. Warsztaty rozpoczynamy o godzinie 14:00 w sobotę 28 grudnia. Cena to jedyne 35 zł. 
W błogim spokoju po świętach będziemy mogli zasiąść do twórczej pracy. Technika ta daje nam wiele możliwości, a artystą może być każdy! Wystarczą dobre chęci i szczypta cierpliwości;). Dlatego zapraszamy wszystkich bez względu na wiek i płeć! Szczególne zaproszenie do Panów- nie bójcie się - świetna przygoda przed Wami!

   Zapewniamy wszystkie materiały. Każdy będzie miał przygotowane własne stanowisko pracy. Planujemy przedstawić podstawy techniki, jak również kilka trików, które mogą ułatwić i ubogacić Wasze prace.  Zapraszamy więc tych, którzy w decoupage są już zakochani, jaki i tych, którzy chcieliby spróbować czegoś nowego. 
Jestem przekonana, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Planujemy zakończyć warsztaty około godziny 18:30. 

Ważne! Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy zaczynamy już dziś. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Swój udział możecie zgłaszać wysyłając maila na nasz adres sklep4hm@gmail.com

Czekamy na Wasze maile. W komentarzu możecie zostawiać propozycje tematów, które chcielibyście poruszyć podczas tych warsztatów. 

Pozdrawiamy serdecznie 
Ekipa:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz