sobota, 25 stycznia 2014

Wiosna w środku zimy

Chyba już jakoś tak jest, że jak jest upalne lato to każdy chce zimę, a jak jest zima, to każdy chce lato.. I nie wiem czy ze mną jest coś nie tak, ale ja właśnie zimę strasznie lubię! Może dlatego, że jestem z "zimowego" miesiąca i mimo wszystko jest mi raczej ciepło.. nie wiem.. ale dla mnie biały puszek i temperatura ok. - 10 mogła by być przez większość roku. Ale nie przez cały! Wtedy byłoby już nudno!       

 Co prawda herbaciarka, która już jakiś czas temu u mnie powstała nie wpisuje się swoim wzorem w zimowy klimat, ale mam nadzieję, że osobie, która ją dostała będzie się podobać o każdej porze roku:) Serwetka z łąką wpadła w moje ręce przez absolutny przypadek i od razu żałowałam, że nie mam do wykorzystania więcej sztuk! Po prostu się zakochałam!! I teraz na nią poluję:) w ogóle chyba już mam jakieś "zboczenie", bo do jakiegokolwiek sklepu nie wejdę to najpierw rozglądam się, czy może nie ma tak czegoś do wykorzystania w niecnym rękodzielniczym celu! :)
Kusiło mnie też, żeby dół herbaciarki pomalować zieloną bejcą, ale w końcu postawiłam na klasyczny kasztan.. myślicie, że dobrze zrobiłam? Wydaje mi się, że taka zieleń mogłaby trochę ją jednak ożywić... No ale cóż - już tego nie zmienię. Jest jak jest i wydaje mi się, że prezentuje się też jako tako :)A Wy tęsknicie już za wiosną?

Ada

10 komentarzy:

 1. jest fajnie oglądać kwitnącą łąkę w mrożne dni, takie jak u nas teraz są, ja nie lubię zimy , mogłabym cały rok mieszkać w upalnych krajach ładna herbaciarka pozdrawiam Teresa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też by się marzył taki mały drewniany domek na środku takiej łąki i śniadania na tarasie! :)

   Usuń
 2. druga może być z zielonym..ta wygląda fajnie....

  OdpowiedzUsuń
 3. http://dekorhouse.pl/s_k_74_serwetka_laka_makow-p3991.html
  znalazłam ta serwetke przez przypadek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się, że nie tylko ja okazuję się "mako-fanką" :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczna herbaciarka.. a i kolor bejcy bardzo dobrze dobrany :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna herbaciarka, bejca jak dla mnie idealna, zielona byłaby chyba zbyt krzykliwa i odwróciła uwagę od tych pięknych kwiatów. U mnie na blogu już niedługo pojawi się herbaciarka, ze słonecznikami, a na razie zapraszam do podczytywania ;) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń