poniedziałek, 6 stycznia 2014

Skrzynia skarbów


   Jak w tytule. :) Nie wiem jak Wy, ale ja mam mnóstwo rzeczy- drobnostek, które przypominają mi o pewnych wydarzeniach z mojego życia. Niektóre kojarzę z wyjątkowymi osobami, inne z kilometrami przebytymi pieszo, istnieją też takie- "poprostu". Ostatnio wpadłam na pomysł, że fajnie było by mieć jakąś szkatułkę na takie właśnie "wspomnienia".        
4handmade.pl
  Mam w rodzinie taką małą iskierkę- Milenkę. Choć niedawno skończyła dopiero cztery latka, to już jest naprawdę elokwętną panienką:). Zastanawiając się, co mogłaby znaleźć w tym roku pod choinką, wpadłam na pomysł właśnie takiej skrzyni. Początkowo miała być to piracka skrzynia skarbów, z czakoladowymi monetami, mapą skarbów i innymi pirackimi gadżetami. 

  Z czasem mój pomysł ewoluował i powstała skrzynia skarbów dla prawdziej kobietki. Taka, która ma gromadzić wszystkie skarby dzieciństwa. Mam nadzieję, że Milena po latach z sentymentem będzie mogła do niej od czasu do czasu zaglądać i wracać do beztroskich czasów dzieciństwa.

  Życzę Wam, aby każdy z Was miał kilka takich wspomnień, które wywołują uśmiech na jego twarzy, a w sercu radość.;)p.s. Do sesji zdjęciowej szkatułki dołączył również Hubert- kot Mileny. Nie wypada go nie przedstawić, gdyż jest niodłączną częścią rodziny:) Klara- kotka, postanowiłą pozostać po drugiej stronie obiektywu.


Wykorzystane materiały:
Farba akrylowa

Pozdrawiam ciepło  i czekam na Wasze komentarze!
Jaga

4 komentarze:

 1. Widać, że kotu przypadła do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. jak zobaczyłam ta skrzyneczkę na Fb to od razu pomyślałam że cudownie by było mieć taką i gromadzić w niej pamiątki z czau dorastania dziecka. Kosmyk włosów z pierwszej wizyty u fryzjera, pierwsze rysunki, liściki, szpitalnąbransoletkę... ogólnie całą masę drobiazgów z którymi żal się rozstać a które jak w moim przypadku nie mają jednego wspólnego miejsca...

  OdpowiedzUsuń
 3. takie skrzynki bardzo przydatne , piękny kotek

  OdpowiedzUsuń
 4. Skrzynia jest już w pełnym użytku. Codziennie jest przepakowywana przez Milenę od nowa. Na razie skarbów bieżacych jest tyle że nie ma szans żeby słuzyła za miejsce skarbów archiwalnych ;)

  OdpowiedzUsuń