czwartek, 16 stycznia 2014

Farby do tkanin- malujemy bez ograniczeń!


   3…2…1… Mamy dla Was kolejną dawkę emocji i wrażeń z ostatniej soboty. Znów spędziliśmy ją bardzo pracowicie;). Już o 9:30 przywitaliśmy pierwszych uczestników kolejnych już warsztatów 4handmade.pl . Odbyły się one tak jak poprzednio w Piwnicy PodCieniami w Krośnie. Tematem przewodnim był „Rys indywidualności-malujemy na tkaninach”.


   Dzień upłyną niezwykle szybko i bardzo kreatywnie. Powstało wiele pięknych prac. 
Zacznijmy jednak od początku. Po pierwsze farbki do tkanin, po drugie tkaniny- eko torby, a przede wszystkim wspaniali ludzie. Ponad dwadzieścia pozytywnie nastwionych osób, pomysłowych i niezwykle otwartych na twórczość. Zaczyna się ciekawie, prawda?

    Było bardzo interesująco. Uczestnicy mogli zapoznać się z różnymi technikami zdobienia tkanin. Główna cześć dotyczyła malowania na tkaninach. Przedstawiliśmy możliwość przenoszenia swoich projektów na tkaninę, sposoby korzystania z dostępnych akcesoriów takich jak farbki w atomizerach czy aplikatorach. Pokazaliśmy również jak radzić sobie z trudnymi grafikami. Jako ciekawostkę zaprezentowaliśmy jak zrobić transfer na koszulkę przy pomocy specjalnego medium oraz jak wykorzystać decoupage do zdobieniatkanin.

Wszyscy mogli korzystać ze specjalistycznych farbek do tkanin, zarówno tych w klasycznej wersji jak również takich w atomizerach oraz aplikatorach. Do dyspozycji mieliśmy także markery do tkanin, pędzle, gąbeczki do tapowania oraz stanowisko do przygotowania szablonów.
Atrakcją warsztatów była „magiczna” farbka, świecąca w świetle UV. Nowość w naszym sklepiku- farbka fluorescencyjna. Jej niezwykłość możecie podziwiać na zdjęciach poniżej. Uczestnicy zainspirowani możliwościami tego produktu stworzyli kilka fantastycznych prac. Efekty poniżej.   Nasze warsztaty miały na celu pokazać  możliwości jakie dają dostępne na rynku produkty. Dały również szansę na użycie omówionych akcesoriów w praktyce. Był  to czas przeznaczony na naukę, poznawanie warsztatu i potencjału jaki mamy do dyspozycji. Dlatego warto było korzystać z jak największej ilości dostępnych materiałów. 
  Po paru godzinach kreatywnego działania powstało wiele pięknych prac. 
Uczestnikom warsztatów gratulujemy efektów jakie osiągnęli! Jest co podziwiać!
Gorąco pozdrawiamy i dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Życzymy wielu owocnych chwil spędzonych z pędzlem w dłoni!


A Wam jak się podobało? Na pełną fotorelację zapraszamy na naszego funpag’a klik
Czekamy z niecierpliwością na Wasze komentarze! Pozdrawiamy ciepło!
Ekipa:)


5 komentarzy:

 1. Super :) Zazdroszczę tak fajnych warsztatów :)
  Pozdrawiam całą ekipę :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Pozdrawiam całą ekipę świetne kursy

  OdpowiedzUsuń
 3. rzeczywiście piękne prace, ten krecik i muminki! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękujemy za miłe słowa. Powiem tylko, że szykujemy kolejne niespodzianki:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne warsztaty w przeuroczym miejscu! piękne efekty :)

  OdpowiedzUsuń