piątek, 29 listopada 2013

Decoupage po męsku

          Wcale nie jest powiedziane, że ręcznie zdobione przedmioty nadają się jedynie na babskie bibeloty. Albo że musi być w kwiatki.. Nie, nie, nie! 
Kilka dni temu było mi bardzo miło realizować zamówienie na skrzynkę na wino dla mężczyzny. I jak Pani stwierdziła - ma być po męsku! Sama wybrała wzór oraz jego ustawienie, które według mnie były strzałem w przysłowiową dziesiątkę:)          Niestety zamówienia zawsze staram się wykonać w jak najkrótszym czasie, dlatego nie zawsze znajduje się na tyle czasu, żeby dziełom zrobić jakieś godziwe zdjęcia.. Pomimo wszystko - prezentuję to co udało mi się osiągnąć. Krótko, prosto i po męsku :)          Mam nadzieję, że obdarowywanemu Panu efekt się spodobał, a dzięki temu więcej osób przestanie kojarzyć decoupage jedynie z różyczkami i aniołkami!
Nie wiem czy też tak macie, ale takie proste formy i minimalizm to absolutnie moje klimaty! Kto wie, może pojawi się takich projektów trochę więcej? :) A aniołki? Fe, fe, fe...Dziękujemy za tak liczne odwiedziny na blogu!
Zawsze miło zobaczyć, że kogoś to jednak zainteresowało :P
Ada

4 komentarze:

  1. Piękna i ... męska : )! Podoba mi się połączenie kolorystyki wieka z kolorem drewna : )! Zapewne ucieszy nowego właściciela : )!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Męska o tak ! podoba mi się !

    OdpowiedzUsuń
  3. Dobrze wiedzieć, że nie tylko my z Panią uważałyśmy ją za męską, bo inaczej oznaczałoby to, że z nami coś nie tak! :P

    OdpowiedzUsuń