środa, 5 lutego 2014

Szufladkowanie z głębi serca

          Bohaterem, a raczej bohaterką jednej z moich jeszcze przedświątecznych prac jest komódka. Sama w sobie, na "surowo" jest czarująca, ale jak to w naszym świecie bywa - każdy znajdzie na nią swój sposób. I jak wiele par oczu i wyobraźni, tyle efektów :) 


          Kompozycję na tą komódkę wybrała sobie pewna młoda dziewczyna, która bardzo długo nie wiedziała, czego chce. Ale wiedziała dla kogo:) na początku szło powoli.. jednak kiedy przebrnęłyśmy przez wzory serwetek (wybór padł na czarną ludową) i kolory - poszło gładko. Niesamowicie indywidualna, piękna i wzruszająca dedykacja została umieszczona na górze komódki oraz w szufladkach - w każdej inna, wyjątkowa i bardzo ciepła!


          I to jest naprawdę niesamowite, kiedy można zrobić coś dla kogoś i wiedzieć, że będzie długo wspominane jako prezent, taki osobisty i z głębi serca.


Dlatego pozdrawiam serdecznie tą Dziewczynę, ponieważ sprawiła mi tym zamówieniem bardzo wiele radości :) a Was przepraszam, że są tylko 3 i to kiepskie zdjęcia, ale niestety okres przedświąteczny był bardzo gorący i po prostu nie zdążyłam zrobić ich więcej..

Ada

3 komentarze: