poniedziałek, 25 lutego 2013

KONKURS- KOBIET CZAS na Dzień Kobiet.

  Wielkimi krokami zbliża się marzec, a z nim "Kobiecy czas". Przez niektórych kojarzony z pospolitymi rajstopami czy goździkami. Naznaczony złym kontekstem, wzbudza mieszane uczucia. Być może dlatego odeszliśmy od celebrowania Dnia Kobiet. 

  Jednak czy tego właśnie pragniemy?
Czy naprawdę chcemy mówić- my kobiety- że nas to nie obchodzi? Czy rzeczywiście nie chciałybyśmy zostać obdarowywane kwiatami, miłymi gestami? Być może zaskoczone czymś szczególnym- tylko dla nas- z okazji tego, że jesteśmy właśnie KOBIETAMI?
Dlaczego niejednokrotnie udajmy, że nam na tym nie zależy? Obruszając się na mężczyzny, wykrzykując: "ja nie obchodzę tego święta, oszalałeś?!". Unosimy się dumą chcąc być jak mężczyzna- silną, niezależną, twardą jak skała. Może by tak do tego dodać nutkę wdzięku i kobiecości?

  Czas, aby pokazać, że BYĆ KOBIETĄ to najlepsze co mogło nam się przydarzyć! 
Przecież w naszych odważnych sercach, może głęboko zakopane, ale z pewnością  jest mnóstwo kobiecości, która czeka na odkrycie. Mężczyźni właśnie takie nas kochają i wtedy robią dla nas rzeczy niemożliwe. 

Marzec to czas zbliżającej się wiosny, w którym rozkwita pełnia życia. Aż chce się krzyczeć z siłą głosu Edyty Geppert "KOCHAM CIĘ ŻYCIE!!!" Pozwólmy, więc traktować się wyjątkowo.


  Dla wszystkich pięknych, zdecydowanych KOBIET oraz dla tych mężczyzn, którzy potrafią dostrzec urok Pań przygotowaliśmy konkurs!!!! 
Prosty i przyjemny..:) Wystarczy sięgnąć tylko do pamięci i przypomnieć sobie najlepszy Dzień Kobiet jaki Wam się przydarzył, bądź dzień w którym poczułyście się prawdziwą kobietą. Panów z kolei prosimy o opisanie dnia, niesamowitego wydarzenia jakie udało się Wam przygotować dla Waszych kobiet- mamy, siostry, dziewczyny, żony… Coś po czym widzieliście iskry w ich oczach. 
Dla tych wszystkich, którzy jeszcze nie przeżyli takiego dnia bądź szykują coś szczególnego w tym roku, zadanie jest następujące- wystarczy opisać ten pomysł.:)

Na relację z Waszego "Kobiecego Dnia" czekamy już od dziś. Można dołączyć zdjęcia bądź rysunki.:)
Maile prosimy przesyłać na adres sklep4hm@gmail.com  do godziny 23:59 dnia 03.03 2013. Spośród nich wybierzemy kilka najlepszych i opublikujemy.
Od 4 marca- druga część zabawy. Tu już wszystko w Waszych rękach. Otóż każdy będzie mógł oddać swój głos na najlepszą historię. Głosowanie potrwa do 23:59 dnia 7.03.2013.
8 marca- Uszczęśliwiamy nagrodami:))
Szyty na miarę pokrowiec na Twój telefon :) oraz kupon promocyjny na zakupy w sklepie 4handmade może być Twój.
Wystarczy, że do nas napiszesz:)


Aby zachęcić do zwierzeń, przygotowałyśmy dla Was naszą opowieść…opublikujemy ją w kolejnym poście.

Tymczasem KONKURS UWAŻAMY ZA OTWARTY:)

Zasady konkursu:

-Polub nasz profil 
-Udostępnij baner z konkursem na swojej tablicy fb, bądź na swoim blogu
-Wyślij do nas swoją opowieść, mile widziane zdjęcia.
-po wypełnieniu powyższych warunków na zgłoszenia czekamy do 4 marca 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz