sobota, 24 maja 2014

Chustecznik Wenecja

Aż wstyd się przyznać, ale w mojej rękodzielniczej "karierze" to dopiero drugi chustecznik.. A już taki zdecoupage'owany to w ogóle pierwszy! Dacie wiarę? Pierwszy i jak dotąd jedyny był czerwony chustecznik w białe grochy, który pokazywałam w zimie w poście "White dots" :)

 I tak jak tamten był bardzo radosny i taki... "groszkowy", tak ten jest raczej spokojny, ciemny i stonowany.  Dwa przeciwieństwa
            Dodatkowo mam dla Was niespodziankę! Jest to nasz 100 post dlatego postanowiłam co nieco go ulepszyć i stworzyłam filmik opisujący krok po kroku jak taki chustecznik wykonać! :) Dziękujemy Wam, że jesteście zawsze z nami i motywujecie nas do pracy!

Mam nadzieję, że taka zmiana Wam się spodoba i skorzystacie co nieco z mojego małego tutorialu! Tak więc zapraszam:)
Materiały, które wykorzystałam do zrobienia chustecznika to:
- chusteznik drewniany prostokątny
- pędzel syntetyczny Renesans "35
- bejca do drewna
- serwetka Wenecja
- klej do decoupage Renesans (na filmiku jest w nieoryginalnym słoiczku, ponieważ przed pracą klej ten należy rozcieńczyć)
- werniks końcowy satynowy Renesans


I co Wy na taką formę posta? Z filmikiem?
Komentujcie :)

Pozdrawiam,
Ada

1 komentarz:

 1. Dzień dobry,

  reprezentuję stronę ZrobiszToSam.com, polski agregator blogów DIY i rękodzielniczych. Spodobał nam się Twój blog i dlatego chcielibyśmy zaprosić Cię do naszej społeczności bloggerów.

  Nasza strona oferuje Ci darmową promocję bloga oraz możliwość nawiązania kontaktów z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

  Po więcej szczegółów zapraszam na stronę:
  http://zrobisztosam.com

  Agregator działa na tym samym silniku co najlepszy polski agregator kulinarny "Mikser Kulinarny", ze ZrobiszToSam.com chcemy powtórzyć ten sukces :)

  Zapraszam i pozdrawiam!

  Anita

  OdpowiedzUsuń