czwartek, 19 czerwca 2014

Słońce, goście, przeprowadzka i garbusik!

Ile się ostatnio dzieje - w głowie się nikomu nie mieści! Jakoś tak się złożyło, że z nadejściem ładnej pogody cały 4handmade postawił na zobaczenie czegoś ciekawego, każdego ciągnęło na polko, goście się zjeżdżali i rozjeżdżali, a co najbardziej zaskakujące całej czwórce "zachciało się" robić przeprowadzki w tym samym czasie! Stąd też wybaczcie nasze blogowy przestój, ale... postaram się zaraz czymś zrewanżować :)

Oto kolejny mały obrazek z mojej serii. Powstawał dłużej niż poprzednie, ale chyba do reszty jeszcze pasuje!

Dziękuję wszystkim za tyle ciepłych słów na temat serii tych obrazków, naprawdę nie spodziewałam się, że tyle osób będzie podzielało moje gusta! Jesteście niesamowici :) przepraszam również za takie opóźnienie w tworzeniu kolejnych elementów i obiecuję poprawę! ;)
Niestety nie znalazłam u siebie dwukolorowego passepartout, które poleciła mi Ania z Art - AB jednak będę szukać do samego końca! Wydaje mi się, że taka oprawka dałby naprawdę świetny efekt. Mam nadzieję, że mimo wszystko się uda;)Życzę wszystkim bardzo słonecznego, wesołego i szalonego weekendu! Ja jadę na wesele, które cieszy mnie nie mniej niż ostatnie wydarzenia :) a Wy? 

Pięknego dnia tego
i wszystkich kolejnych,
Ada

2 komentarze:

  1. no na takie cuda, waaarto czekać : )

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję Misiura:) a ja widzę, że z zawieszkami szalejesz! To wspaniale, bo są niesamowite :)

      Usuń