czwartek, 8 maja 2014

Misiurowe zawsze piękne!

          Dzisiaj chciałabym zaprosić Was do świata kogoś innego, świata zupełnie innego niż ten tutaj i całkowicie... glinianego! Bo to właśnie glina jest materiałem, z którego Misiura tworzy fantastyczne rzeczy. Małe, duże, czarno-białe i kolorowe, nieważne - ważne, że w każdej rzeczy jest Ona cała. Nawet nie po kawałku! Z resztą... zakochajcie się sami - TU FANTASTYCZNY BLOG Misiury:)


           Muszę się również pochwalić, że specjalnie dla mnie Misiura z gliny stworzyła tabliczkę, która ze mną jeździ. A w zasadzie z nami.. bo jestem taką szczęściarą, że pomimo kilku przeprowadzek co roku i to już od kilku lat, jest ze mną ktoś, kto sprawia, że w zasadzie jest mi wszystko jedno gdzie będę mieszkać. I właśnie z tej okazji powstała też tabliczka :)

Według mnie jest niesłychana! Uwielbiam jej kolory, formę i co najważniejsze treść:) 
A w glinianych wytworach Misiury zakochałam się już jakiś czas temu i kiedy już gdzieś osiądę na dłużej niż pół roku to coś czuję, że zasypię Ją toną zamówień! Będzie "na gliniasto"!Sami powiedzcie - 
czy można się nie zakochać?

Ada

8 komentarzy:

 1. Śliczna tabliczka! Gratuluję super prezentu! A przede wszystkim osoby przy której rzeczy materialne stają nieistotne!
  BUZIAKI dla Was!

  OdpowiedzUsuń
 2. Tabliczka jest przepiękna:) - razem z treścią tworzy bardzo wartościową całość:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się, że Wam też się podoba, bo wierzcie - w Misiurze tkwią nieprzebrane pokłady energii i talentu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. WOW :) OGROMNIE mi miłoooo : ) <3!!!! dziękuję : ) uściski!!!

  OdpowiedzUsuń