środa, 3 kwietnia 2013

Zima w kwietniu? Czemu nie! Byle kolorowo ;)

             Zastanawia mnie dlaczego tak wielu ludzi narzeka na pogodę.. Przecież w marcu jak w garncu, a kwiecień plecień. Oczywiście też wolałabym jakby zima była w zimie, a wiosna na wiosnę, ale lubię też rzeczy wyjątkowe. A to bez wątpienia jest wyjątkowa pogoda jak na kwiecień. I mi się podoba :) a z racji anomalii pogodowych postanowiłam oprawić w kolorowe ramki pewne obrazki. Bo o każdej porze roku może wydarzyć się coś niesamowitego... ;)Może i moja seria nie jest "standardowym" przedstawieniem pór roku, ale mnie się z nimi jak najbardziej kojarzy. 

I być może nie uwierzycie, ale wyhaftowana, nie oprawiona kanwa spędziła u mnie ok. 8 lat, zamknięta i nie pokazywana prawie nikomu!Obrazki powstały haftem krzyżykowym, na białej kanwie 16ct (chyyyba, bo już nie pamiętam dokładnie!) i oprawione w ramki na zdjęcia (9x13 cm) z bardzo praktyczną rozkładaną podpórką z tyłu.

Wszystko co potrzebne było mi do stworzenia tych obrazków dostałam od Cioci, która teraz swoje artystyczne "JA" wyraża w scrapbooking'u - o tu :) i serdecznie Jej dziękuję za zarażenie mnie krzyżykowaniem :):)


Podobno w serii jest jeszcze jeden obrazek poziomy i jeden pionowy, jednak do dnia dzisiejszego nie udało mi się znaleźć brakujących wzorów :( - może ktoś z Was posiada pełną kolekcję? Bo dałabym się za nią niemalże pokroić! ;)
Ada

4 komentarze:

 1. Ola, cudne:)) bardzo mi się podobają w tej oprawie - sprawdzę - może w wykopaliskach odnajdę brakujące wzory..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję:)kiedyś prosiłam o wzory Asię, ale sprawa się jakoś rozpłynęła z czasem..

   Usuń
 2. Przepiękne! :) Maki to jak dla mnie nr 1 :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło, że masz swój ulubiony;) w tajemnicy mogę zdradzić, że mnie najbardziej podobają się słoneczniki

   Usuń