piątek, 24 października 2014

Odważnie, elegancko i z kolorem

          
          Cały czas każdy z nas szuka czegoś nowego i oryginalnego. Nasza Jaga idzie w tym temacie na całego! Nie dość, że sama projektuje to jeszcze siada do maszyny i jakby nigdy nic szyje przepiękne i przeróżne cuda! Dzisiaj zaskoczy Was czymś zupełnie fantastycznym -soczystą, odważną, kolorową a za razem elegancką KOPERTÓWKĄ :)

Każda kobieta wie, ile znaczy dobrze dobrana torebka. Szczególnie kiedy chciałoby się, żeby wyglądała na malutką, ale pomieściła połowę nocnej szafki, bo przecież nie wiadomo kiedy coś Ci się może przydać, prawda? Dlatego przezorny zawsze ubezpieczony i ma ze sobą wszystko :) a żeby jeszcze to wyglądało stylowo? Wierzcie - da się :DTorebka jest niesamowicie ekonomiczna: odpinany skórzany pasek, dodatkowa kieszonka z przoduklamerka na klucze oraz organizer w środku, zamek ekspresowy czyli szybki i łatwy dostęp do wszystkich skarbów. Co więcej, jest jeszcze jedna kusząca "funkcja"... kopertówkę można rozłożyć i nosić jak zwykłą torebkę, która pomieści jeszcze więcej jeszcze większych rzeczy :) A co najważniejsze jest ręcznie uszyta, co gwarantuje super wytrzymałość oraz perfekcyjną dbałość o najdrobniejsze szczegóły! Z resztą - przyglądnijcie się sami :)
A może od dawna marzysz o własnej torebce, która spełniałaby wszystkie Twoje potrzeby i mieściła wszystkie rzeczy, które Ty uważasz za przydatne? Wystarczy, że nam o niej opowiesz, a powstanie specjalnie dla Ciebie :)ekipa

3 komentarze: