czwartek, 2 października 2014

Najpiękniejszy świat? Dziecięcy!

          Idąc na spacer do lasu często wspominamy jak to pięknie było kiedy każda ścieżka stawała się autostradą, a kawałek patyka był najlepszą sportową kierownicą do każdego pojazdu jaki można było sobie wymarzyć! Albo jak identyczne babki z piasku stanowiły najwykwintniejszy obiad w najelegantszej restauracji "Piaskownica"! Dziecięcy świat jest chyba tym najpiękniejszym - i to z wielu powodów. Przez swoją prostotę chyba najbardziej. Wyobraźnia pozwalała zapełnić czas niesamowitymi przygodami! Z resztą nie tylko wyobraźnia, bo każda wycieczka lub choćby wyjście na zewnątrz z koleżankami i kolegami było wtedy nie lada przeżyciem. I piękne jest to, że ten czas jest tak przepełniony emocjami, których wtedy nie umie się nazwać i w dodatku nie jest to nikomu do niczego potrzebne :) bo po co sobie zawracać głowę sprawami dorosłych! To my (dorośli) zastanawiamy się, analizujemy, "przemyśliwujemy" wszystko na 1000 różnych sposobów. A dzieciaki działają! Bo świat należy do nich :)
          I właśnie z myślą o nich powstaje kolekcja kolorowych i radosnych drobiazgów, które umilą świat dzieciaków i na pewno ułatwią nasz :) 
          Zapraszamy do nowego działu Dziecięcy Świat który wypełnia się miękkością, kolorem, uśmiechem i praktycznością! A oto namiastka tego, co tam znajdziecie:


Maskotka Miś, czyli miły przytulak


Poducha Chmurka - w wielu odsłonach, 
ale każda od razu staje się przyjacielem strzegącym dobrego snu 


Poduszka Kropla - zawsze z uśmiechem czeka na kolejne przytulenie

Anioł Zielony, żeby każdy Dzieciaczek miał swojego
(niekoniecznie Stróża)
Przesyłamy moc dziecięcych uśmiechów,
ekipa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz