poniedziałek, 24 listopada 2014

Raz, dwa, trzy... renifer patrzy!

          Bawiliście się w tą zabawę jak byliście mali? Ja uwielbiałam to skradanie i napięcie! Byleby szybciej podbiec jak "czarownica" liczyła, i byleby się nie poruszyć i nie roześmiać jak "czarownica" patrzyła! Tyle emocji a jedna prosta zabawa!
          U nas też masa zabawy! Ostatnio spod Jagowej igły wyszły czerwone zwierzaki, które przypominają, że już niedługo św. Mikołaj będzie szusował na swoich saniach z workiem pełnym prezentów! Tak, tak.. to Renifery oraz pewien wyjątkowy Łoś :) ...w zasadzie jakby się pokusić to można stwierdzić, że pracownię zamieszkało całe czerwone, stadko, które powoli zaczyna wprowadzać atmosferę świąt, prezentów i uśmiechów! I chociaż wiemy, że do samej Wigilii jeszcze dużo czasu to jednak patrząc na takie drobiazgi miło jest poczuć to ciepło, które ogarnia nas w tym czasie :)           Wiadomo też, że Mikołaj ma cały zaprzęg dlatego renifery są różne - mniejsze i większe, ale wszystkie mięciutkie, cieplutkie i kochane!

Do Dziecięcego Świata zapraszają:


           Oczywiście wszystkie zwierzaki doskonale się ze sobą dogadują dlatego zachęcamy Was do założenia małego stadka :) tak żeby żaden nie czuł się osamotniony :)
           Zdradzę Wam w sekrecie, że chyba takiego Łosia po cichutku Jadze zachamęcę, żeby zamieszkał na moim parapecie i 6-go grudnia wpuścił swoich kolegów z prezentami. A jak zobaczą swojego to może zostawią tych prezentów więcej niż mi się należy :) ale ciiii.. żeby się nikt nie zorientował co kombinuję!
Ada

2 komentarze:

  1. Rewelacyjne i oczywiście zabawa doskonale znana.
    Jestem tu pierwszy raz, ale chętnie zaoobserwuje

    OdpowiedzUsuń