poniedziałek, 17 marca 2014

Wiosna z zabawą w tle!


      Marzec u nas obfituje w nowych członków naszej społeczności. Wiosna już puka do drzwi więc wszystko budzi się do życia. W tym miesiącu aż trzech mężczyzn ma przyjść na świat. Franek jako pierwszy stawił czoła trudnościom i jest już ze swoimi rodzicami;)
Nie mogłam się oprzeć i chciałam koniecznie zrobić jakiś ciekawy prezent dla maluszków. Poniżej spersonalizowane bodziaki przygotowane specjalnie dla chłopców;) 

    Co potrzeba do przygotowania takiego prezentu?
Oczywiście body dziecięce w dowolnym kolorze oraz farbki do tkanin, świetnie sprawdzą się również markery do tkanin. Jeśli chcemy uzyskać efekt 3D możemy wykorzystać markery pęczniejące bądź konturówki. Szeroka gama możliwości;) teraz tylko ciekawy pomysł i do dzieła. Dzieciaki rozkosznie wyglądają w takich ubrankach.
p.s. filmik instruktażowy do zabawy szablonami znajdziecie na naszej stronie.
Tak sobie dziś pomyślałam, że trzeba jakoś dobrze zacząć ten tydzień. 
Wpadłam na pomysł, że zrobię dla Was takie bodziaki;) 
Wystarczy, że zostawicie w komentarzu pod postem napis jaki chcielibyście mieć na takim ubranku
Piszecie się na taką zabawę?

Żeby zabawa była lepsza i pomysłów więcej, to proszę Was o udostępnienie linku do posta na Waszych blogach (banerek do pobrania) lub/i facebooku. 
Bawimy się do 7.04.2014 - zwycięzcę wyłonimy poprzez losowanie.
 *chyba, że ktoś z Was niesamowicie nas zaskoczy;)


Pozdrawiam ciepło i zapraszam do wiosennej zabawy!
Jaga.

5 komentarzy:

 1. Mam nadzieję, że konkurs jeszcze trwa,do dzisiaj? :) aaaa- spóźniona, udostępniłam banerek na swoim blogu i chciałabym zrobić prezent Kostkowi, który ma trzy tygodnie :) Myślę, że wystrzałowego BODY się nie spodziewa :)
  Mój napis brzmiałby: "Fajnie, że jesteśmy razem- nie mogłem się tego doczekać", jeśli napis byłby zbyt długi, to może: "od 14 marca jesteśmy fajną rodzinką - jupiii"

  pozdrawiam ciepło!
  Misiura

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jako jedyna zgłosiłaś swoją propozycję napisu i tym samym;) stałaś się zwyciężczynią! Gratuluję! Postaram się zmieścić z napisem na tym małym ubranku:))) Powiedz tylko jaki kolor Ci odpowiada? Dowolność pełna. Pytanie jeszcze czy napis ma być na przodzie czy na pleckach? Czy np cześć tu a część tu?

   Pozdrawiam wiosennie
   Jaga

   Usuń
  2. huraaaaaaaaaaaaaaaaaa :) Jago, ależ się cieszę :) juhuuu!!!
   Pytasz o kolor napisu? Czarny będzie super! Twój pomysł, by część napisu była z przodu, a część z tyłu- doskonały :)Gdyby pierwsza propozycja była za długa (opuśćmy słowo: tego), to napisz proszę (umisiury@gmail.com) a wybiorę opcję nr 2 : ) ależ się cieszę :) jupiii :) Mam jeszcze pytanie o czas w jakim będziesz mogła wykonać napis i przesłać mi ten wspaniały prezent :) Bo nie wiem, kiedy się umówić z Kostkiem :)

   Usuń