poniedziałek, 14 października 2013

Talent skrywany "za miedzą"

Nie tak całkiem dawno okazało się, że ktoś, kogo cała nasza skromna ekipa zna dość dobrze, skrywa w swoich dłoniach mega-ciekawy talent. I chociaż dla niektórych będą to "tylko" kwiaty, to dla nas są to przepiękne bukiety i kompozycje.


Jak się okazało nasza sąsiadka, z którą dzielimy wspólną siatkę od niewiadomo kiedy, z bibuły i kilku patyczków potrafi wyczarować cuda. Różyczki, żonkile, lilie - co komu w duszy gra! 


Dzisiaj (nie do końca za zgodą autorki) prezentujemy Wam bukiet 80-ciu (!) róż, który dla nas wykonała. I to zaledwie w 3 dni! Przy domu, dzieciach, psie i wszystkich innych obowiązkach! Oczywiście przekazywanie bukietu okraszone było licznymi "no co Wy.. to nic takiego.. zwykłe kwiatki.. no dajcie spokój". Ale to jest właśnie coś niezwykłego - jak ludzie z talentem potrafią uformować rzeczywistość przekładając swoje pomysły na namacelne piękno i dodatkowo sami tego w ogóle nie dostrzegają!


Nie wiemy czy podzielacie nasz entuzjazm, jednak
mamy nadzieję, że uda nam się namówić tą szczególną osobę
na podzielenie się z Wami większą ilością swojego talentu:)

ekipa


PS "dało się?" :)4 komentarze:

  1. Przepiękne, naprawde trzeba mieć talent żeby zrobić takie róże. Na początku myślałam że to żywe! ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo Wam dziękujemy:) wszystkie Wasze komentarze trafią do autorki, żeby mogła zobaczyć jaki skarb kryje w swoich dłoniach!

    OdpowiedzUsuń