niedziela, 27 stycznia 2013

3… 2… 1… 0… BUUM

Startujemy! 


          Po wielu burzliwych rozmowach doszliśmy do wniosku, że warto pokazywać światu to, co sprawia nam najwięcej przyjemności, to co  wciąga nas na długie (a nawet bardzo długie) godziny.
Dlaczego nie podzielić się tym, co tworzone jest w naszych dłoniach, tym co przynosi nam nasza wyobraźnia? Dlaczego nie przekonać wszystkich, że WSZYSTKO może być proste?


I klamka zapadła – tworzymy bloga! :)          Naszym marzeniem jest stworzyć miejsce, w którym będziemy mogli dzielić się z Wami tym co nam w duszy gra. Tym co kochamy, ale i tym co nieraz sprawia nam trudności i spędza sen z oczu. Tak, aby wspólnie rozwijać się wciąż na nowych, jeszcze nie poznanych obszarach.
Mamy nadzieje, że posty, tutoriale i opisy „krok po kroku” , które pragniemy tu zamieszczać będą pomocne w odkrywaniu Waszych pasji. 


Postaramy się udzielić odpowiedzi na każde pytanie i dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć odpowiedź specjalnie dla Ciebie!


BONUS!

          Dodatkowo, ułatwimy Wam kwestię robienia zakupów. Wszystko czego będziemy używać, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, a my zagwarantujemy najwyższą jakość produktów, szybką obsługę i fachową poradę.Już niedługo startuje  4handmade.pl  stworzony po to, aby każdy mógł odnaleźć w sobie artystę!"W życiu chodzi o ludzi, których spotykasz
I o rzeczy, które z nimi tworzysz
Żyjemy naszymi marzeniami i dzielimy się naszą pasją"

Stwórzmy RAZEM to co piękne…
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz